Графік коливання курсу гривні

Графік курсу валют по днях

Графік курсу гривні

Графік курсу гривні до долара - це простий але потужний інструмент який дає можливість порівняти пропозиції комерційних банків, подивитися архів курсів валют, визначити реальний курс, сформований на базі усередненого показника за заявками фізичних осіб на покупку-продаж валют.

Графік курсу долара, і інших валют відображається в режимі онлайн. Тут ви можете порівняти поточні значення курсів по Україні з курсами валют на Форексі, щоб відшукати найбільш вигідний банк для купівлі або продажу валюти. На зведеному графіку курсу долара можна бачити динаміку зміни за минулий період, а також тенденцію курсу на сьогодні.

Для визначення валютного курсу на ринку використовується попит і пропозиція на конкретну валюту. На графіку курсу євро або долара до гривні можна бачити цю зміну. Офіційний курс встановлюється Національним Банком України на підставі підсумків торгівлі на біржі міжбанку. Цей курс використовується комерційними банками для купівлі та продажу валюти в рамках біржі. Онлайн графіки курсів валют служать для комерційних банків і обмінників джерелом відомостей, а також базисом для власних курсів валют.

Котирування гривні до іноземних валют виконується Нацбанком кожен будній день після того, як завершує роботу міжбанківський ринок. На цій сторінці відображається графік курсу гривні до долара, євро, злотого, рубля, і інших валют в кожному з комерційних банків.

Слідкуйте за динамікою курсу валют на зручному графіку, щоб бути завжди в курсі і не втратити свої гроші. Для зручності ми зібрали всі найпопулярніші банки і обмінники України на одній сторінці: ПриватБанк, Аваль, ОщадБанк, А-банк, ПУМБ, ОТП Банк, і створили графік курсу по днях щоб ви могли вибрати найвигідніший банк або обмінник для себе.